GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 6972631
nr 697 2631
Tallrikar
6 st, Famille Rose, Dia23
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 maj 2011
kl 17:57:53
1.200 kr
1.100 kr
1.300 kr